Život je změna

Tak jako v životě potřebujeme změny, protože jinak by byl nudný, tak i tento web si žádá změnu. Byl můj první, začal v roce 2001 v angličtině, týkal se cestování převážně po Itálii a Evropě. Byl zpracovaný v editoru Microsoft Front Page. Časem mi tento editor přestal vyhovovat. Přechodem na jiný se data vymazala a web už jsem nikdy neobnovila. a tak jsem přešla na jiný editor a web vlastně už nikdy neobnovila.
Od scanování fotografii jsem se přesunula k digitálního fotoaparátu, pak do zrcadlovky a v současné době je většina fotografii z cestování pořízena mobilem. 
Od stopu, spaní pod širákem, přes cestování a spaní v osobním autě zn. Žigul a Felície, jsme se přesunuli k lepší značce auta a spaní v hotelech. Ve finále jsme si pořídili naše první obytné auto.  Do posádky přibrali dva psy a užívali si cestování na plné pecky

Takhle to začalo :
Postupem času jsme náš starý dobrý Fiat Knaus pěkně vymazlili. Psí holky
v něm měly perfektní pohodlí. Jen my jsme si občas neměli kam sednout. 

Byla to jedna velká romantika a velký kus života.

Jak jde život, najednou člověk má pocit, že potřebuje víc. Nás trápila malá lednice, malý prostor na věci, které jsme vozili na alkovně a tím pádem jsme byli omezení. Cestou jsme nemohli v autě přespat. Nevyplatilo se nám na den vše z alkovny sundat a ráno to tam zase nandat.
A tak padlo rozhodnutí bydlík prodat. Povedlo se, byl o něj celkem zájem. Doufáme, že novým majitelům bude ještě pár let sloužit tak dobře, jako sloužil nám.
A my jsme si splnili svůj sen a pořídili nový dům na kolech.

Foto
Knaus
Weinsberg