Rubriky
2023 Cestovatelský deník Veneto

Dog camp Cavallino – Treporti

Počasí roku 2023 je jako ze snu. V září, je stále slunečno a teplo, stejně jako v letních měsících. Máme před sebou poslední plánovaný výjezd k moři a trochu i do hor.
Naše cestování od května do září bylo ve stylu „cestujeme s počasím“. Letos, žádné prudké bouřky, poryvy větru, dokonce ani déšť se nás netýkal. Ani jsme se nedostali do míst, kde bylo nesnesitelné vedro. Pro nás letos snové počasí.  A že to počasí roku 2023 má velké vrtochy.
Protože máme seniorku a roční fenku, která se občas chová jako neřízená střela, nijak jsme neriskovali a jeli  opět na jistotu.

Kempy :
Gemona del Friuli – Ai Pioppi – pro nás takový transit kemp, cesta k moři a cesta zpět domu.  Zůstáváme vždy dvě noci, které jsou pro nás relax a zároveň dobré na procházky, či malé túry po okolí. 

Dog camp Union Lido, Cavallino : Kemp už jsem popsala v několika předchozích příspěvcích. Naše taková citovka, kterou asi nevymažeme. Zatím jsme lepší psí kemp nenašli.  Je zde všechno co si člověk může přát na společnou dovolenou se psy. Každý rok najdeme nějaké vylepšení. Letos jsme hlavně ocenili rozšíření venčících prostor.  Poprvé jsme vyzkoušeli psí bazén, což pro Brigi nebyla hitovka, moře je prostě moře a ona už to má zmáknuté, hlavně to skákání přes vlny. Appia vodu neřeší a pokud do ní nemusí, tak se jí ráda vyhne. Kemp je sice ve vyšší cenové hladině, ale prostředí a restaurace, kam může bez problému pes, to je k nenahrazení.

Fotogalerie již brzy